Cupiał to ma szczęście.. co przyjedzie do Sosnowca ( trzeci mecz ogląda - przedtem Levadia i Polonia Bytom ), to Wisła przy nim traci pierwsza bramkę...

Jeśli to mają być derby Polski to , śmiechu warte.. obie drużyny słabe, jedna od drugiej słabsza....