Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 06.11.2009, 21:03
Cupiał to ma szczęście.. co przyjedzie do Sosnowca ( trzeci mecz ogląda - przedtem Levadia i Polonia Bytom ), to Wisła przy nim traci pierwsza bramkę... Jeśli to mają być derby Polski to , śmiechu warte.. obie drużyny słabe, jedna od drugiej słabsza....
Odpowiedz cytując