Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 06.11.2009, 20:57
thechris napisał(a):Wyświetl post
Przy naszej porażającej nieskuteczności, nonszalancji oraz ogólnemu i wszechogarniającemu minimalizmowi ...obstawiam, że będzie 1:2 dla Legii.
Nie no... gdybym wiedział że oprócz nieskuteczności i nonszalancji która jest, zabraknie ambicji i zaangażowania to bym postawił 0:3...
Ja drugiej połowy raczej nie obejrzę... szkoda czasu poza tym ...nie chce mi się. Tak samo jak traktorzystom grać się nie chce.
Odpowiedz cytując