thechris napisał(a):

|
Przy naszej porażającej nieskuteczności, nonszalancji oraz ogólnemu i wszechogarniającemu minimalizmowi ...obstawiam, że będzie 1:2 dla Legii.
|
Nie no... gdybym wiedział że oprócz nieskuteczności i nonszalancji która jest, zabraknie ambicji i zaangażowania to bym postawił 0:3...
Ja drugiej połowy raczej nie obejrzę... szkoda czasu poza tym ...nie chce mi się. Tak samo jak traktorzystom grać się nie chce.