Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 06.11.2009, 19:53
Donki napisał(a):Wyświetl post
A nazwisko mógł bys podać
No chyba że to tajemnica
Nazywa sie Neymar jego staty pod spodem :

http://www.voila.pl/475/xqpik/index.php?get=1&f=1

Wiem , wiem pisze że nie jestem zadowolony a w lidze ma 1 meczu 1 bramke ale oglądałem ten mecz i zmarnował z 5 bardzo dobrych sytuacji.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując