|
Od mcovalski:
" Ok rav rozumiem Twój pkt widzenia lecz nie miałem zamiaru tutaj robić szmaciarstwa Tobie, TWSD, ani żadnemu użytkownikowi. Rzeczywiscie ban nie dotkliwy, jednak myślę że nie do końca słuszny. Mam ogromną prośbę by jednak został mój podpis.
Moderatora którego naraziłem na nieumyślne popełnienie błędu przepraszam.
Co do analogi do myspace, powiedzmy że pio się reklamuję też swoją osobę i muzykę jaką tworzy. Ja tylko rozpowszechniam informację na temat mojej osoby i moich umiejętności. Jeżeli przepatrzeć podpisy innych użytkowników to też mają w podpisach strony typu lokerz etc.
Także zwracam się z oficjalną prośbą o chwilowe (powiedzmy do końca roku), potraktowanie mojego podpisu z przymrużeniem oka. Jestem na początku prowadzenia przedsiębiorstwa i chwytam się różnych sposobów do rozpowszechnienia mojej osoby w danym zakresie.Pozdrawiam."
|