Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
1593
06.11.2009, 19:00
nie no az tak to nie. A tak serio. Głupio ze moderator moze sie pomylic i nie bedzie miał lipy za to a ja za pomylke dostaje bana na tydzien badz dwa... a moze tego bana daje mi moderator ktory sam nie trzyma sie regulaminu...
Jaroo1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaroo1
Znajdź inne posty napisane przez Jaroo1