Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 06.11.2009, 18:56
Oby to nie skonczylo sie tak jak zawsze czyli z duzej chmury maly deszczyk

wynik moze byc kazdy ,od zwyciestwa Legii ,remis ,po nasz triumf

oby to nie byla kopanina na 0:0 ,bo zauwazcie ze takie mecze czasto sietak toczą...nikt nie chce przegrac i kazdy woil zabezpieczac tyly niz atakowac...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując