Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice
Offline
#
1201
06.11.2009, 16:08
Wisła - Legia 1:0
Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Cantoro, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Cantoro, Garguła, Ćwielong
Bramki: Łobodziński
GURNY
ŚLUNSK
cebulka997
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cebulka997
Znajdź inne posty napisane przez cebulka997