Wyświetl pojedynczy post
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1201
Stary 06.11.2009, 16:08
Wisła - Legia 1:0

Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Cantoro, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany: Cantoro, Garguła, Ćwielong

Bramki: Łobodziński
GURNY
ŚLUNSK