pchelas napisał(a):

|
Poszukuję kibicowskiej mapy Krakowa z zaznaczonymi herbami poszczególnych klubów. Wiem, że kiedyś była na forum umieszczona ale nie mogę jej znaleźć..Z góry dziękuję!!
|
wydaje mi sie że jednak jak ją ktos odkopie to bedzie nieaktualna w HUCIE strasznie osiedla się przerzucają na CRACOVIE
mam jeszcze jedną uwagę ,uważasz że masz odpowiedni opis w swoim profilu ,ten o PAWELKU? to nasz zawodnik więc wydaje mi się że powinieneś zmienić,ale... to tylko moje odczucie