|
Legia za Wejcherta nic nie dostała ,bo na "swojego" wolno.
To ich własny wróg i nikomu nic do tego.
I żeby było jasne ,to wszystkie te okrzyki uważam za "buractwo"....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|