Temat
:
Wielkie granie, temat dla maniakow konsoli.
Wyświetl pojedynczy post
tranceaddict
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Emigracja, 7011 km away from R22
Offline
#
126
06.11.2009, 00:22
Szesc dni
http://www.viddler.com/explore/Destr.../videos/1207/0
i znowu bedzie ciupanie godzinami na Xboxie
KUPIĘ TE SZALIKI
tranceaddict
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tranceaddict
Znajdź inne posty napisane przez tranceaddict