Wyświetl pojedynczy post
Kobieta_Wislak
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12156
Stary 05.11.2009, 21:27
To prawda że nie ma już takiego obowiązku. Jednocześnie każdy pracownik ma prawo otrzymania na każde żądanie od swojego pracodawcy wydruku potwierdzającego opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne.
Odpowiedz cytując