Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krulu4
Junior Member
Od: 05.2009
Offline
#
2451
05.11.2009, 21:13
AdaseeK
napisał(a):
Jest możliwość kupienia biletów na jutrzejszy mecz pod stadionem ?
podbijam
na odkryta trybune?
krulu4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krulu4
Znajdź inne posty napisane przez krulu4