JarTSW napisał(a):

Ani jedno ani drugie.
Po co nam Petrescu, ktory do naszego srodowiska pilkarskiego sie nie nadaje?
A Kazimierski nigdzie nie odchodzi.
|
Zaraz zaraz...
to Petresku nie nadaje sie do naszego srodwiska ?
czy to nasze srodowsko nie nadaje sie do Petresku
bo mam nieodprte wrazenie ze ta druga opcja jest wlasciwa
