Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2847
Stary 05.11.2009, 20:06
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Ani jedno ani drugie.
Po co nam Petrescu, ktory do naszego srodowiska pilkarskiego sie nie nadaje?
A Kazimierski nigdzie nie odchodzi.



Zaraz zaraz...

to Petresku nie nadaje sie do naszego srodwiska ?
czy to nasze srodowsko nie nadaje sie do Petresku

bo mam nieodprte wrazenie ze ta druga opcja jest wlasciwa
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując