Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kacap
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
12148
05.11.2009, 18:57
macie numer do tego iCara albo znajomego taryfiarza co policzy bez taryfikatora ?
Bo też chodzi mi o nocny transportu po meczu.
poproszę na priv, dzięki !
kacap
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacap
Znajdź inne posty napisane przez kacap