Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12146
Stary 05.11.2009, 18:48
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Ale jak nie znają dajmy miasta, to mówię im którędy mają jechac i jadą nie?
No raczej - w ogóle to dobrze że powstała ta konkurencja - ja rzadko bujam się taksami, ale czasami trzeba(%) i co raz to drożej - już pomijając że gnoje zrobiły typową zmowę cenową.

ps . a tak na marginesie to icar ma wstęp do strefy?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując