Arkas napisał(a):

|
Ale jak nie znają dajmy miasta, to mówię im którędy mają jechac i jadą nie?
|
No raczej

- w ogóle to dobrze że powstała ta konkurencja - ja rzadko bujam się taksami, ale czasami trzeba(%)

i co raz to drożej - już pomijając że gnoje zrobiły typową zmowę cenową.
ps . a tak na marginesie to icar ma wstęp do strefy?