Temat
:
Liga Mistrzów 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Cetnik
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
1359
05.11.2009, 18:31
Dlatego bo My 'równamy' w dół a nie jak wszyscy w góre po prostu.
SAMO JEDAN KLUB...
Cetnik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cetnik
Znajdź inne posty napisane przez Cetnik