Wyświetl pojedynczy post
Kibic z Grodu Kraka
Senior Member
 
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12144
Stary 05.11.2009, 18:20
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
W icarze nie zdają egzaminów na znajomość miasta i często nie znają wszystkich tras, bądź jadą trochę dookoła, dlatego trzeba się z nimi umówić na kwote przed jazdą i się nie przejmować tym jak jedzie - jego strata
Wychodzi taniej niż złotówa
To że nie znają mało powiedziane często nie wiedzą gdzie się znajdują pomimo nawigacji. Ale nie zgodzę się że z nimi taniej większość korporacji taxi wprowadziła promocję nocną -30% wychodzi jak stawka dzienna więc na równi z i-carem z tą różnicą że na radio taxi można się dodzwonić w przeciwienstwie do i-cara
Odpowiedz cytując