Cetnik napisał(a):

|
A co do Łotwy,Białorusi,Mołdawii..chyba nam troche juz odjechali skoro każdy z tych krajów ma przedstawiciela w tej całej Lidze Europejskiej i niedługo bedziemy modlic sie by ominąc przedstawicieli tych państw przy wszelkim losowaniu pucharowym.
|
Cóż, my zawsze mamy pecha w losowaniach. Jak nie Levadia, to Barcelona - zawsze trafiamy na drużyny poza naszym zasięgiem.
Gdyby tak chociaż raz trafić na drużynę w pełni amatorską, tak żeby na starcie nie odstawiali nas zaangażowaniem. Przyjechaliby tacy pociągiem, pozwiedzali trochę Kraków, a na koniec dali sobie strzelić ze trzy bramki.
Niestety, coraz mniej takich zespołów w eliminacjach.