Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1190
Stary 05.11.2009, 18:08
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:0
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Diaz, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Garguła, Ćwielong, Papież
Bramki: Paweł Brożek, Małecki