Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
1190
05.11.2009, 18:08
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2:0
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Diaz, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Garguła, Ćwielong, Papież
Bramki: Paweł Brożek, Małecki
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak