Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
Od: 10.2009
Offline
#
1189
05.11.2009, 18:07
Wisła - Legia 3-1
Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Garguła, Cantoro
Bramki: Paweł Brożek, Malecki, Kirm
blank_screen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blank_screen
Znajdź inne posty napisane przez blank_screen