|
W Polsce przed absolutnie każdym meczem piłkarze mówią że POWALCZĄ tylko a będzie jak będzie lub jak 'Bóg Da' a potem oczywiście nie można miec do nich pretensji bo ciężko w sumie stwierdzic czy 'powalczyli' czy nie. Chora mentalnośc wiecznie przegranych,gorszych lub wszechobecny brak jakichkolwiek ambicji po prostu.
A co do Łotwy,Białorusi,Mołdawii..chyba nam troche juz odjechali skoro każdy z tych krajów ma przedstawiciela w tej całej Lidze Europejskiej i niedługo bedziemy modlic sie by ominąc przedstawicieli tych państw przy wszelkim losowaniu pucharowym.
|