szczepanwislak napisał(a):

|
Masz rację ale i tak jestem pewien , że i tak jesteśmy w stanie wypunktować Estończyków, wtedy też byliśmy ale czegoś zabrakło, ale chłopcy wyciągneli już wnioski z tamtego meczu, w zasadzie meczów i 2 raz już nie daliby się zaskoczyć , jestem tego pewny!
|
Ja byłem pewien po Dynamie, Valerendze i Vittori.
Nie martw się - wyrośniesz z tego
