Wyświetl pojedynczy post
Hormon132
Senior Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Tylicz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 05.11.2009, 17:54
Wisła - Legia 2-0

Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki

Zmiany: Ćwielong, Garguła, Cantoro

Bramki: Kirm, Paweł Brożek