Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2580
Stary 05.11.2009, 17:27
Nie wiem gdzie to napisać więc chyba tutaj bo Skorża jest managerem i chyba za to odpowiada.

Nie rozumiem tego, jaki my mamy sztab medyczny? Najpierw nie potrafili zdiagnozować Boguskiego, co chwilę pojawiały się nowe wersje aż doszło do tego że nie grał pół roku, kopnął pare razy piłkę i znów kontuzja. Podobnie z Głowackim, na początku mówiło się, że dostaje wolne i nie jedzie na Bytovię bo musi odpocząć. Za pare dni okazało się, że musi przejść operację! Co dzisiaj czytam? Dowiaduję się, że liczono iż wróci już na mecz z Legią. Czyli to już jest kwestia kilku dni kiedy wróci i na mecz z pasami powinien być gotowy, chociaż kto wie czego dowiemy się w przyszłym czasie?
Tak samo z Brożkiem, miał pauzować pół roku, wrócił po miesiącu i jest cieniem samego siebie a ta kontuzja ciągnie się za nim do teraz. Sam mówi, że do końca wyleczy ją dopiero w najbliższej przerwie.
Ja tego nie rozumiem o co tu chodzi
Ostatnio edytowane przez royalmichael : 05.11.2009 o godz. 17:52.