Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów
Offline
#
2578
05.11.2009, 17:09
Racja , ciężki trening powinien być wpisany w życie zawodowego piłkarza, bo bez niego nie ma wyników... Wystarczy spojrzeć jak Unirea do tego podchodzi i jak im na ich warunki świetnie idzie
szczepanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepanwislak
Znajdź inne posty napisane przez szczepanwislak