Arkas napisał(a):

Bez problemu, bez dłuższego czekania zamówię icara po meczu Legii?
I ile kosztuje tam km? Bo nie pisze tylko przykladowe ceny.
|
Raz jechałem - oni tam nie mają licznków takich jak w katsówkach - Jak zamawiasz to powinieneś się spytać ile będzie kosztowało.
Może źle trafiłem ale koleś nie znał albo nie chciał znać za dobrze trasy - wcale nie trudnej.
Na końcu za ponoć 7.4 km zażyczył sobie 21 zeta - czyli jeśli by odjąć tyle ile w taxi za otwarcie drzwi czyli 7 zeta - to wychodzi 14/7.4= 1.89 za km
Ale tak jak pisałem - zadzwoń - powiedz skąd chcesz jechać i gdzie i powinna Ci babka powiedzieć ile.