szczepanwislak napisał(a):

|
Tak , ale wtedy chyba drużyna by poległa... musieliby wydobyć z siebie chęć na to, wszyscy chyba pamiętają jak piłkarze narzekali na ciężkie treningi u Petrescu, mało kto za tym przepadał i zresztą za zainteresowaną osobą też mało kto..
|
Mało kto za tym przepadał... Oni to kochać mają bo piłka to ich życie.