Krissu napisał(a):

Gram Millwall. Dostaję wpiernicz od każdego. Nawet od słabeusze, na moim boisku leją mnie po 3 czy 4 do 0.
Bug?
:|
|
Brak umiejetnosci?

Gram Swindon Town, ktore ma 9mln dlugu i po 8 kolejkach jestem na 6 miejscu, wypozyczylem graczy z Premiership, do tego Szamotulski, Jirsak, Radovic i nie jest zle.