Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów
Offline
#
2576
05.11.2009, 16:15
Tak , ale wtedy chyba drużyna by poległa... musieliby wydobyć z siebie chęć na to, wszyscy chyba pamiętają jak piłkarze narzekali na ciężkie treningi u Petrescu, mało kto za tym przepadał i zresztą za zainteresowaną osobą też mało kto..
szczepanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepanwislak
Znajdź inne posty napisane przez szczepanwislak