Temat: Medycyna
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.11.2009, 16:09
dużo sie teraz mówi o grypie ja polecam jak zaczynają sie pierwsze objawy ( bóle mięśni) wypic gorącego Groga i do łóżka.Rano już po grypie.Przynajmniej mi to wczoraj pomogło.
100 gram wódki wymieszac z gorącą herbatą, wcisnąc cytryne i do łóżka sie wygrzac.Rano można zapomniec o grypie.Zaznaczam jednak że grog pomaga tylko w pocżatkowej fazie tej choroby jak zaczynąją bolec mięśnie i są dreszcze.
Chyba znacznie przyjemniej walnąc sobie takiego Groga na początku choroby niż potem męczyc sie tydzień z grypą
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.11.2009 o godz. 16:31.
Odpowiedz cytując