|
Tez prawda, chociąż Debreczyn nie popisał się wczoraj za bardzo , ale Wisła też byłaby w stanie podobny wynik osiągnąć , no i taka prawda , do nich nam bliżej.. kurcze.. a mieliśmy z nimi grać o bezpośrednią przepustkę do Ligi Mistrzów.. myśle , że szanse byłyby wyrównane , bo jakbyśmy trafili na Uniree to ponieślibyśmy klęske
|