Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów
Offline
#
3766
05.11.2009, 15:53
Jest pazerny i za wszelką cenę chcę przypominać o sobie jako o wielkim trenerze z którym biało czerwoni zajęli 3 miejsce w 1982r , że za to należy mu się prawie każde stanowisko w polskiej piłce. Takie przynajmniej ja odnosze wrazenie
szczepanwislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szczepanwislak
Znajdź inne posty napisane przez szczepanwislak