Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1185
Stary 05.11.2009, 15:48
Wisła - Legia 2-0

Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki

Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Garguła

Bramki: Paweł Brożek, Kirm