Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
wislakdaniel
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1185
05.11.2009, 15:48
Wisła - Legia 2-0
Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Jirsak, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
Zmiany: Ćwielong, Cantoro, Garguła
Bramki: Paweł Brożek, Kirm
wislakdaniel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislakdaniel
Znajdź inne posty napisane przez wislakdaniel