Wyświetl pojedynczy post
bikowy
Banita
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.11.2009, 15:40. Kto po Kazimierskim?
Na początku chciałbym pogratulować p.Kazimierskiemu,wszak niecodzień otrzymuje się nominacje na trenera kadry narodowej.Tak widzę że niektórzy psioczą na forum na Kazimierskiego,a ja chciałbym mu podziękować za lata pracy przy Reymonta.
Trzeba powiedzieć że najłatwiejszej roboty gość nie miał,bo Pawełek jak i Ilie do wirtuozów golkeaperskich nie należą,raczej nazwałbym ich rzemieślnikami.
Kiedyś grająć w piłkę a tak się składa że również stałem na bramie trenował mnie śp.Stanisław Gonet i był to jeden z najlepszych z trenerów bramkarzy z jakim miałem doczynienia.Robote Kazimierskiego podglądałem niejednokrotnie podczas treningów i uważam że były one zajebiste!
Myślę że trudnym orzechem do zgryzienia dla Skorży będzie znalezienie odpowiedniego zastępcy dla p.Jacka.
Ja optowałbym za zatrudnieniem u nas Andrzeja Dawidziuka,bo to perełka pierwszej wody jeśli chodzi o warsztat wiedzy z zakresu szkolenia bramkarzy