Wyświetl pojedynczy post
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2980
Stary 05.11.2009, 15:24
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
ASSE ma bardzo podobną trybunę do tej waszej wislackiej i odpalają race. Poza tym w Grecji czy Turcji race są odpalane nawet w halach sportowych (w Polsce też zdarzały się takie przypadki, np Lech na Remes Cup ). Więc skoro w hali da radę, to nie widzę problemu ze stadionem, który nie jest w całości domknięty.
Saint Ettiene nie ma zamkniętej bryły stadionu tylko 4 osobne trybuny bez narozników, pozdro
Odpowiedz cytując