ToTylkoJa napisał(a):

ASSE ma bardzo podobną trybunę do tej waszej wislackiej i odpalają race. Poza tym w Grecji czy Turcji race są odpalane nawet w halach sportowych (w Polsce też zdarzały się takie przypadki, np Lech na Remes Cup ). Więc skoro w hali da radę, to nie widzę problemu ze stadionem, który nie jest w całości domknięty.
|
Saint Ettiene nie ma zamkniętej bryły stadionu tylko 4 osobne trybuny bez narozników, pozdro