|
jak wyjdą transfery to zależny przede wszystkim od skautów zwłaszcza mocno licze na Czecha który juz z całą pewnością ma lige czeską w "małym palcu" i jestem przekonany że tam za podobne lub mniejsze pieniądze można wyciągną bardzo solidnych graczy a płace w Polsce sa na pewno atrakcyjne a poziom lepszy bo trzeba zwrócić uwagę że czeskie kluby swoje sukcesy i pozycje zawdzięczają w 90 procentach rodzimym graczom kupowanym za pieniądze na jakie Wisłę na pewno stać
a ilu piłkarzy Skorzy brakuje do skompletowania dobrego składu 2-3
tylko nasz trener musi mocno popracować nad organizacją gry bo z tym nie jest najlepiej a indywidualności nigdy nie będziemy mieli które same wygrają mecz z poważnym przeciwnikiem
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 05.11.2009 o godz. 15:26.
|