Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 05.11.2009, 15:18
No w kontuzjach faktycznie byłby remis , absencja Mięciela , Grzelaka,ale to nie jedyne ubytki przed tym spotkaniem w szeregach Legionistów. Nie pewnymi występów są także Chinyama, który ma problemy z kolanem i jego przerwa trwa już 2 tygodnie, Szałachowski, który naciągnął mięsień skośny brzucha i Rybus co ma stłuczony mięsień uda. Nie jest to 100% pewne ,że nie wystąpią , ale kontuzja zawsze jak coś się odbije w perspektywie grania meczu, więc na pewno nie bąda w pełni przygotowani na jutro , co oczywiście jeszcze bardziej zwieksza nasze szanse zwycięstwa, nie żebym żle życzył legonistom ale to oni mają więcej pecha przed konfrontacją z nami..
Odpowiedz cytując