Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2568
Stary 05.11.2009, 12:36
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
Panowie
Nie sądzę, aby ktokolwiek w przypadku powtórki z rozrywki w pucharach w wykonaniu obstawał za pozostawieniem Skorży.
Pragnę przypomnieć, że w początkach ery TF w Wiśle kupowano każdego praktycznie zawodnika wyróżniającego się w lidze. Dzisiaj tak słodko nie jest - bierzemy najczęściej tych z wolną ręką, a zdolnych młodych praktycznie nie sprowadzamy (kiedyś sprowadzano ich masowo).
ale za to z szybką nogą?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....