Wyświetl pojedynczy post
Hamas_kr
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: S.K.M.K.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2334
Stary 05.11.2009, 12:31
Polecam do Wisełki ( i zapewne nie tylko ) gracza Debreczyna: Rudolf Gergely ( strzelił wczoraj bramke w LM, kto oglądał skróty ten widział ).

Wyjąłem go za 200 tyś E. W pierwszym sezonie 27 bramek w 42 meczach ( 18 w lidze ). Teraz po 25 kolejkach drugiego sezonu 33 mecze i 24 bramki ( 15 w lidze ).

Wartość 3,5 mln E.
Odpowiedz cytując