|
Polecam do Wisełki ( i zapewne nie tylko ) gracza Debreczyna: Rudolf Gergely ( strzelił wczoraj bramke w LM, kto oglądał skróty ten widział ).
Wyjąłem go za 200 tyś E. W pierwszym sezonie 27 bramek w 42 meczach ( 18 w lidze ). Teraz po 25 kolejkach drugiego sezonu 33 mecze i 24 bramki ( 15 w lidze ).
Wartość 3,5 mln E.
|