|
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 4-1
SKŁAD: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Cantoro, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY: Ćwielong, Garguła, Jirsak
STRZELCY: Paweł Brożek, Małecki, Kirm, Jop
Ostatnio edytowane przez spirit : 05.11.2009 o godz. 20:24.
Feci quod potui faciant meliora potentes
|