Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1183
Stary 05.11.2009, 11:50
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 4-1

SKŁAD:
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Cantoro, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY: Ćwielong, Garguła, Jirsak
STRZELCY: Paweł Brożek, Małecki, Kirm, Jop
Ostatnio edytowane przez spirit : 05.11.2009 o godz. 20:24.
Feci quod potui faciant meliora potentes