Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1181
05.11.2009, 11:14
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 2-1
SKŁAD:
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY:
Ćwielong, Garguła, Jirsak
STRZELCY:
Paweł Brożek, Kirm
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s