Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 05.11.2009, 11:14
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 2-1

SKŁAD:
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Diaz, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY: Ćwielong, Garguła, Jirsak
STRZELCY: Paweł Brożek, Kirm