Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1180
Stary 05.11.2009, 08:26
Wisła Kraków - Legia Warszawa 2-1

Skład: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Diaz, Jirsak, Kirm - Małecki, Paweł Brożek

Zmiany:
Cantoro, Ćwielong , Garguła

Bramki
: Paweł Brożek, Diaz