Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
Pusher
Member
Od: 10.2009
Skąd: Myślenice
Offline
#
1179
05.11.2009, 08:23
Wisła - Legia 2:1
Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak
Bramki: Paweł Brożek, Kirm
Pusher
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pusher
Znajdź inne posty napisane przez Pusher