Wyświetl pojedynczy post
Pusher
Member
 
 
Od: 10.2009
Skąd: Myślenice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 05.11.2009, 08:23
Wisła - Legia 2:1
Skład: Pawełek - Alvarez, Jop, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Diaz, Kirm - Małecki, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Jirsak
Bramki: Paweł Brożek, Kirm