Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 05.11.2009, 08:06
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 2-1

SKŁAD:
Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY: Ćwielong, Garguła, Diaz
STRZELCY: Paweł Brożek, Kirm
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 05.11.2009 o godz. 18:52.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."