|
WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA 2-1
SKŁAD: Pawełek - Alvarez, Marcelo, Jop, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Paweł Brożek, Małecki
ZMIANY: Ćwielong, Garguła, Diaz
STRZELCY: Paweł Brożek, Kirm
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 05.11.2009 o godz. 18:52.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|