Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 6
Wyświetl pojedynczy post
patryk215
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
1177
05.11.2009, 08:05
Wisła - Legia 2:0
Skład: Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Brożek
Zmiany: Ćwielong, Garguła
Bramki: Paweł Brożek, Kirm
patryk215
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez patryk215