Wyświetl pojedynczy post
patryk215
Banita
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 05.11.2009, 08:05
Wisła - Legia 2:0

Skład: Pawełek - Alvarez, Diaz, Marcelo, Piotr Brożek - Łobodziński, Cantoro, Jirsak, Kirm - Małecki, Brożek

Zmiany: Ćwielong, Garguła

Bramki: Paweł Brożek, Kirm