Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
pepemell
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
4955
05.11.2009, 06:41
Witam
Co myślicie o:
Hamburger SV - Celtic Glasgow 1 1.5
NK Dinamo Zagrzeb - Ajax Amsterdam powyżej 2.5 bramki 1.7 ?
Warto na jednym kuponie zagrać?
pepemell
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pepemell
Znajdź inne posty napisane przez pepemell