Wyświetl pojedynczy post
szczepanwislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 05.11.2009, 00:05
No ten mecz trzeba wygrać , ale można też go zremisować, bo przegrać już nie. Jak wygramy to super bo praktycznie Legia nam juz odpadnie w rywalizacji o najważniejsze trofeum. Jak remis to dalej jedziemy od nowa, bo porażka to już komplikuje całkowicie sprawę.. Remis biorę w ciemno , lecz po cichu liczę na jednobramkowe zwycięstwo. W każdym bądż razie dopiszemy sobie po tym meczu jakieś punkty , bo na całkowitą ich stratę się nie zanosi . Oby to było te 3 punkty! Ha wtedy to juz weekend zacznę z szampanem chyba, ponieważ Amica juz odpadła , teraz zieloni by odpadli a Ruch i tak na koniec wyląduje na 4 miejscu Są po prostu za słabi na tą wielką trójkę ligową. Cżyżby już mistrzostwo było tak bliskie ? Myślę , że tak , no oczywiście jeżeli pokonamy wojskowych
Odpowiedz cytując