No ten mecz trzeba wygrać , ale można też go zremisować, bo przegrać już nie. Jak wygramy to super bo praktycznie Legia nam juz odpadnie w rywalizacji o najważniejsze trofeum. Jak remis to dalej jedziemy od nowa, bo porażka to już komplikuje całkowicie sprawę.. Remis biorę w ciemno , lecz po cichu liczę na jednobramkowe zwycięstwo. W każdym bądż razie dopiszemy sobie po tym meczu jakieś punkty , bo na całkowitą ich stratę się nie zanosi . Oby to było te 3 punkty! Ha wtedy to juz weekend zacznę z szampanem chyba

, ponieważ Amica juz odpadła , teraz zieloni by odpadli a Ruch i tak na koniec wyląduje na 4 miejscu

Są po prostu za słabi na tą wielką trójkę ligową. Cżyżby już mistrzostwo było tak bliskie ? Myślę , że tak

, no oczywiście jeżeli pokonamy wojskowych
