Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 04.11.2009, 23:00
kilka miesięcy temu gdzieś ktoś napisał że ma mieszane uczucia co do Odsiebie.com... zero reklam, więc z czego sie utrzymywali? Z pieniędzy podatników! Agent Tomek nie spał, spisywał IP tych którzy ściągali i wrzucali pliki. A teraz pieski będą pukać do drzwi.


Milionowy klient
http://www.youtube.com/watch?v=LEm4FawyVng
Odpowiedz cytując