kilka miesięcy temu gdzieś ktoś napisał że ma mieszane uczucia co do Odsiebie.com... zero reklam, więc z czego sie utrzymywali? Z pieniędzy podatników! Agent Tomek nie spał, spisywał IP tych którzy ściągali i wrzucali pliki. A teraz pieski będą pukać do drzwi.
Milionowy klient
http://www.youtube.com/watch?v=LEm4FawyVng