Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1346
Stary 04.11.2009, 22:47
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Oglądam sobie mecz Unirei w LM i zastanawiam się jak wiele nas od nich dzieli. Naprawdę, nie wiadomo od czego zacząć...
A pewnie jak zauważyłeś oni tam żadnego szału jeśli chodzi o skład nie mają.
Dziś pechowo i szczęśliwie zarazem
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując