Jak nazywa się ta budowla i gdzie się ona znajduję?
http://photos.nasza-klasa.pl/2222220...d2d41f94a.jpeg
Pozdro1
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.