Wyświetl pojedynczy post
.:MEDALIK:.
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12130
Stary 04.11.2009, 21:38
Jak nazywa się ta budowla i gdzie się ona znajduję?

http://photos.nasza-klasa.pl/2222220...d2d41f94a.jpeg

Pozdro1
Nie mam recepty na jutro, nie umiem pomóc ludziom, cholerny samolub, nie wierze więcej w ludzkość. Nie narzekam, mój świat jest ułożony, wiem co mam, wiem co chce, wiem co muszę zrobić.
Odpowiedz cytując